Pohoda na zahradě: zahradní nábytek a další nezbytnosti

Pomalu nastává doba, kdy budeme moci trávit spoustu času na naší terase nebo zahradě. Pobyt venku a pohodové momenty s přáteli – to nám tolik chybělo. Máme pro vás dávku inspirace, jak si takovou pohodu vytvořit.

Základem pro příjemné posezení je vhodné místo, které bude ideálně zastřešené, aby pohodu nemohl narušit déšť. Samozřejmě je vhodné vybrat optimální zahradní nábytek, který bude spojovat pohodlí a zároveň účelnost.

Zahradní set, Le Bonom, 9 999 Kč, Bonami

Jak uspořádat venkovní posezení nabízí nespočet variant, také závislých na dostatku prostoru, poloze a podobně. Soukromí může poskytnout třeba dřevěná stěna, ale také různě poskládané květinové aranže. Větší květiny připomenou třeba dovolenou, kterou si pak je možné dopřát zcela zdarma hned několikrát během roku.

Set Pauline, 39 990 Kc, Bauhaus

Příjemné chvíle je možné strávit i v některé formě houpačky, jako je třeba i závěsné houpací křeslo. Když se v něm uvelebíte, nebudete potřebovat nic, než třeba zajímavou knihu a hrnek s oblíbeným nápojem.

Zahradní závěsné křeslo, Le Bonom, 5 399 Kč, Bonami

Aby se na zahradním nábytku dobře sedělo, hodí se různé polštářky a podsedáky. Když budou mít zajímavý design, můžete jím ovlivnit náladu u stolu. Design s různými druhy rostlin připomene přímořské oblasti, oblíbené jsou třeba monstery.

Polštáře od 239 Kč, westwing.cz

Kouzelné posezení vhodně můžete doplnit i ozdobeným stolem, nádobím, které připomíná přímořské lokace a vzpomínky na dovolenou. Zvolit můžete další tematická zaměření.

Sada 6 sklenic „Luxor Blue”, 699 Kč, westwing.cz

Květinové dekorace jsou prostředkem, jak prostor zcela proměnit a dodat mu určitý charakter. Květináče mohou stát nejen na zemi, ale mohou také zdobit stůl. Levandule patří mezi typické zástupce, kteří vás přenesou k moři. Taková nálada se pak vytváří zcela sama. Podpořit atmosféra se dá vhodnými květináči. Mohou být barevné, jako je tomu na níže uvedeném obrázku, skvělá je i terakota.

Květináč-koule, zn. Keramirka, od 555 Kč
Pošlete článek dál:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *