Mistři zahrad se zahradní architektkou Danou Makrlíkovou už od září na Televizi Seznam

Dana Makrlíková je renomovanou zahradní architektkou, se kterou se od začátku září budeme moci setkávat v novém pořadu Televize Seznam Mistři zahrad. Co nás v pořadu čeká?

S oblíbenou moderátorkou jsme se mohli vidět na televizní obrazovce v rámci zpravodajství. Věnovala se ale také scénářům a moderování magazínů o zahradě a hobby. Kromě toho navrhuje a vytváří realizace zahrad. Nedávno také vyšla Daně Makrlíkové kniha, o které jste si u nás mohli přečíst.

Od čtvrtého září bude Dana Makrlíková průvodkyní nového pořadu Mistři zahrad, kterou uvede Televize Seznam. Už v prvním díle se dozvíme ze Slaného, jak proměnit prázdné místo v nádhernou zahradu, naučíme se vytvořit vyvýšený záhon, ale také třeba zjistíme informace o koupacích jezírkách.

Dana Makrlíková provede novým seriálem Mistři zahrad. Foto: Televize Seznam

Za druhým dílem se vypravíme do Průhonic u Prahy na zahradní proměnu. Dozvíme se, jak správně položit v zahradách tzv. nášlapy. Televizní kamera nás bude provázet i krásnou zahradou v asijském stylu, ve které nebude nouze o inspirace.

V druhé polovině září na diváky čeká díl věnovaný středomořskému stylu, s palmami a jihoevropskými plodinami. Pozornost tvůrci věnovali i balkónům a terasám. Ty tým Dany Makrlíkové promění v oázy klidu a zeleně. Dozvíte se, jaké konkrétní květiny vybírat do truhlíků a jak o ně správně pečovat.

Konec září bude dobou, kdy se dozvíme, které čtyři zahrady budou soutěžit o titul Mistra zahrad.

Na pořad plný rad, okouzlujících proměn a tipů se budete moci podívat každou sobotu od 4. 9. v 16:45 hodin na Televizi Seznam.

Jeden z dílů pořadu Mistři zahrad bude věnovaný terasám. Foto: Televize Seznam
Pošlete článek dál:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *