Umění a radost pro váš interiér: vyberte si z kolekce Donald Robertson x Westwing

Není to ani zdaleka poprvé, co se značka Westwing spojila při tvorbě nové kolekce s významnou osobností. Tentokrát je to populární americký kreslíř Donald Robertson. Jaká je jeho pop-artová kolekce?

Nedávno jsme psali o zajímavém počinu se známou španělskou designérkou a stylistkou, která byla velmi klasická a elegantní. Limitovaná kolekce Donalda Robertsona x Westwing je naopak plná barev a veselých vzorů. Populární americký kreslíř vytvořil pop-artovou kolekci Donald Robertson x Westwing, která je na Westwing.cz již od dnešního dne. K dostání je i na WestwingNow.

Kdo je Donald Robertson

Donald Robertson je na Instagramu znám jako Drawbertson. Ilustrátor a tvůrce pop-artu nabízí vtipné, expresivní a povznášející ilustrace. Jeho estetika kombinací domácího pop artu a koláže. Ať už maluje cokoliv, nelze přehlédnout jeho osobitý styl. Ostatně pro jeho živost v tvorbě často bývá nazýván současným Andym Warholem.

Donald Robertson má za sebou pestrou činnost. Působil v MAC Cosmetics, redakci American Glamour, Marie Claire a Cosmopolitanu, ale také v Estée Lauder Companies. Nyní je na trhu jeho unikátní kolekce interiérových doplňků Donald Robertson x Westwing.

„Naše spolupráce s Donaldem Robertsonem je odrazem skutečnosti, že  vše je extrémně vážné – také v designu. Jeho umění je odvážné, barevné a prostě zábavné. To jsme přesně chtěli jsme převést do textilu a talířů, které pro nás navrhl.

Při výběru partnera pro spolupráci je pro nás velmi důležité, aby měl tento člověk vyhraněný styl, vyvolával emoce a měl jedinečný charakter, který lze jen stěží s něčím zaměnit. Donald Robertson to vše spojuje a s ním přinášíme umění i do toho vašeho domova.”

Alexandra Tobler, kreativní ředitelka kolekce Westwing

Jaká je společná pop-artová kolekce

Donald Robertson x Westwing

Pokud si nezakládáte na vážnosti, máte rádi zábavu a milujete radost ze života, rty, leopard, srdce a další zábavné prvky z kolekce okamžitě zvednou náladu, pokud se náhodou nebudete cítit vesele.

Pokud to ale s množstvím nepřeženete, můžete je dát i do klasického interiéru, kde budou působit velmi vtipně.

Donald Robertson x Westwing Collection vytvořil deset jedinečných návrhů, které se objevily na povlečení, polštářích a sadě talířů. Součástí kolekce je i látková taška, která bude lákadlem pro fanoušky umělcova stylu. Navíc v případě povlečení se používá i jako obal, který je mnohem odolnější a užitečnější.

Donald Robertson-Westwing Collection

„Tým designérů Westwing Collection byl zodpovědný za výběr správného základu. Byl jsem zodpovědný za svou hru, stejně jako jsem byl zodpovědný za její provedení. Umění, které jsem vytvořil bylo vyrobeno z barvy a pásky. Takže při procházení kolekce jsou tato spojení viditelná, protož tyhle dva extrémy se mi líbí. Jsem umělec a jako většina umělců mám obrovské ego. Proto jsem velmi rád, že moje umění nejen, že bude viset na stěnách, bude také na vaší pohovce.”

Donald Robertson, umělec a ikona pop artu

Pošlete článek dál:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *