Alex Rivière + Westwing Collection = zajímavá designérská spolupráce

Design je důležitým faktorem. To si uvědomuje i nákupní klub s nábytkem a doplňky do domu Westwing.cz, který vsadil na internetovou tvůrkyni Alex Rivière a vznikla první takováto kolekce.

VIP spolupráce

Alex Riviere je renomovaná španělská módní stylistka a konzultantka ohledně image. V oboru patří mezi nejslavnější a nejvlivnější. Na vysoké škole vystudovala módní návrhářství a kromě toho, že je módní stylistkou je i oblíbenou influencerkou. Typický je pro ni nadčasový vkus pro módu a styl, což promítla i do této spolupráce.

Limitovaná kolekce Alex Rivière x Westwing obsahuje 26 novinek v kategoriích nábytek, osvětlení, textil a doplňky.

Tato vysoce vzrušující VIP spolupráce zavádí do kolekce Westwing zcela novou kategorii. Předměty kolekce byly vytvořeny designérským týmem Westwing na základě nápadů a inspirace Alexe Rivièra a budou dlouhodobě součástí stálého sortimentu Westwing Collection.

Alex Rivière x Westwing Collection, © Phil Blandow for Westwing

Kolekci vévodí béžová a bílá

Při tvorbě produktů z této kolekce jsme se zaměřili na přírodní barvy, jako je bílá a béžová, díky kterým budou produkty dobře ladit s různými styly interiéru. Toto barevné schéma jsme sladili také s přírodními materiály, jako je mangové dřevo, len, travertin a béžový mramor. Tímto způsobem lze všechny prvky snadno vzájemně kombinovat a vytvořit tak veselou atmosféru.

„Pro naši první spolupráci pro nás bylo důležité vytvořit něco rafinovaného a aktuálního. Osobní styl Alexe Rivière je elegantní, klasický a velmi jednoduchý, a přesto vždy trendový – což se perfektně hodí ke kolekci Westwing. Společně s Alex jsme vytvořili pestrou škálu produktů, od našeho jedinečného křesla Solomon až po odolné travertinové lampy a organicky tvarované vázy, aby si každý našel něco, co se mu hodí. Kolekce Alex Rivière x Westwing kombinuje současné trendy a eleganci – a nemůžeme být nadšenější, když vidíme všechny tyto krásné prvky stylizované v různých domácnostech.

Alexandra Tobler, kreativní ředitelka kolekce Westwing
Alex Rivière x Westwing Collection, © Phil Blandow for Westwing

„Při spolupráci s designérským týmem Westwing Collection jsme zvolili použití mnoha přírodních materiálů, jako je travertin, vlna, dřevo a keramika. Celé to působí organicky a nadčasově. Každý prvek kolekce byl navržen s ohledem na odolnost. Vzhledem k mé vášni pro klidnou estetiku jsou produkty univerzální a tvoří dokonalý základ pro váš domov. Paleta barev je velmi jemná a kolekce přináší závan svěžesti. Jsem na to velmi hrdá, protože je to vůbec první spolupráce s Westwing Design a protože skutečně vystihuje podstatu mé osobní estetiky.

Alex Rivière, španělská podnikatelka a kreativní ředitelka

Kolekce Alex Rivière x Westwing je dostupná také na WestwingNow.cz.

Úvodní foto: Alex Rivière x Westwing Collection, © Phil Blandow for Westwing

Pošlete článek dál:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *