Vydejte se s Westwing na cesty. Vytvořte si doma atmosféru francouzské Riviéry

Fascinuje vás pohodovost, která tryská z atmosféry, kterou okolo sebe šíří oblast francouzské Riviéry. Tímto prostředím se nechal inspirovat Westwing. Podívejte se, jak.

Francie nabízí spoustu úchvatných regionů, ale Azurové pobřeží voní přímořskou atmosférou. Dovolená v tomto regionu, je plná nejen levandule, ale i vily a apartmány na francouzské Riviéře mají jedinečný styl. Provensálský styl kombinují středomořské vlivy, prostory většinou nejsou přehlcené. Riviéra tentokrát inspirovala stylisty z WestwingNow.cz.

Foto: WestwingNow/Westwing

Jak říkají ve Westwing, důležitým prvkem tohoto trendu je postoj je ne sais quoi, tedy volná nonšalance. Princip laissez-faire hraje důležitou roli i ve francouzském stylu, což znamená totéž, jako nechat věci stranou. Pro interiéry na Cote d’Azur neboli Azurovém pobřeží se vyznačují touto lehkostí!

Foto: WestwingNow/Westwing

V interiéru podle Westwing převládá hnědá a béžová v podobě, kdy je krásně vidět kresba dřeva. Barva stěn je hnědá, ale na betonovém podkladu, takže vyniká její nepravidelná síla. To vytváří jednoduchý a zároveň velmi příjemný dojem.

Foto: WestwingNow/Westwing

Zdroj úvodní foto: WestwingNow/Westwing

Pošlete článek dál:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *