Westwing má krásnou oblou Albu

Zařizujete si obývací pokoj a hledáte zajímavou sedací soupravu? Máme pro vás tip. Nákupní klub s nábytkem a doplňky do domu Westwing se totiž opět vytáhl a přišel na trh s krásnou pohovkou s názvem Alba.

Pohovka do různých stylů interiéru

Obývací pokoj je po kuchyni centrem dění v bytě. Měl by být příjemný nejen vizuálně, ale také co se týká pohodlí. Právě tak působí novinka od Westwing Collection. Tato značka totiž kombinuje nadčasový design se současnými trendy.

Oblé tvary pohovky působí pohodově a díky tomu, že je nabízena v krémové, světle béžové, šedé a hnědé, se hodí prakticky do jakéhokoliv interiéru s nejrůznějším charakterem. Krémový model je dostupný i v látce Teddy (připomíná plyšového medvídka, proto Tedy). V kolekci Alba se objevuje 2mísná, 3místná pohovka a podnožka.

Pohovka Alba, foto: Westwing Collection

Praktická a moderní záležitost

Pohovka Alba má neviditelné nožky, je vyrobená ze dřeva z udržitelné výroby s certifikací FSC® a čalouněná velmi kvalitní látkou, vhodnou pro každodenní intenzivní používání. Drobné skvrny se vyčistí navlhčeným hadříkem, na odolné skvrny lze použít komerční čisticí prostředky na textilie.

Pohovka vypadá jako umělecké dílo

Designérský tým Westwing se inspiroval organickými, plynulými tvary kamenů. Proto je pohovka velmi přirozená, elegantní a zároveň značně moderní. Pohovka je sice určená pro 2, případně 3 osoby, ale když ji před sebou vidíte, spíše máte chuť se na ni natáhnout a chvíli si odpočinout.

Úvodní foto: pohovka Alba, Westwing Collection
Zdroj: Westwing

Pošlete článek dál:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *