IKEA a JYSK jsou velmi oblíbené obchody s nábytkem. Jak si povede novinka na českém trhu, Vivense?

Milujete obchody s nábytkem, jako je třeba IKEA, JYSK? Na český trh přichází zavedená mezinárodní značka nábytku Vivense. Sází na špičkový design, široký výběr a cenovou dostupnost.

Stylový, funkční a elegantní nábytek v designu světové kvality přináší mezinárodní značka Vivense. Spustila prodej na svém e-shopu a nabízí široký výběr, precizní design nábytku a bytových doplňků, a to vše přitom za skvělé ceny.

Vivense je značkou známou působením ve Velké Británii, v Německu a Turecku a na trhu má pevnou pozici. Regionální ředitelkou značky se stala Nina Třísková (několik let působila v Bonami).

Co Vivense nabízí

Sortiment nabízeného zboží je velmi široký a čítá tisíce produktů nábytku a bytových doplňků podle aktuálních trendů interiérového designu. V této nabídce nechybí ani zákaznicky nejoblíbenější styly v současnosti patří minimalistický, industriální nebo skandinávský. Zákazníci se mohou inspirovat také speciálně označenými produkty z Vivense Collection, které patří mezi nejžádanější.

Při nákupu nad 5 000 Kč zákazníci navíc získají dopravu zdarma, pro nadrozměrný nábytek, jako jsou křesla, skříně či pohovky, navíc výnos až do bytu zcela zdarma.

I plány do budoucna má Vivense velké. Kromě spuštěného e-shopu https://www.vivense.cz/ plánuje otevřít také fyzická místa prodeje.

,,Náš flagship store bychom chtěli již brzy otevřít v Praze. Naším cílem je, aby si každý mohl dovolit moderní design a abychom se stali pro naše zákazníky inspirací naším osobním přístupem. Neptáme se, do kterého patra chcete pohovku vynést. Rádi vám ji umístíme až do obývacího pokoje, a to zcela zdarma.“ říká Nina Třísková, manažerka Vivense.

Zdroj: TZ, foto, Vivense

Pošlete článek dál:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *