Podzimní inspirace do interiéru

Příchozí chladno a mlhavá rána nám dávají najevo, že podzim je skutečně tady. Pojďme si tyto dny, kdy právě není úplně vlídno, užít, co to jen jde. Máme pro vás inspirace v bydlení, kde právě podzim hraje hlavní roli.

I když se to občas nemusí zdát, podzim hraje barvami. Listí mění barvy a vytváří neuvěřitelné barevné kreace. Od zelené, přes žlutou, do oranžové, až po červeno-vínovou.

Foto: Pinterest

Jednu z častých dekorací představuje dýně, která může zdobit nejen v oranžové, ale i žluté, bílé a různých žíhaných variacích.

Foto: Westwing

Mezi oranžovými a žlutými barvami by v podzimní výzdobě neměla chybět ani hnědá nebo třeba vínová. Může se jednat nejen třeba o sedací soupravy, hodně parády udělají i doplňky, které nevyžadují velkou finanční injekci – polštáře, dečky na stůl, deky, koberečky. Mohou být jednobarevné, výborně se vyjímají i třeba kárované.

Foto: Pinterest/walesonline
Foto: Pinterest

Z výzdoby bychom neměli zapomínat ani na další symboly podzimu – suché trávy, slaměné květiny, šišky, větvičky šípků. Podzimní úbytek světla je možné doplnit různými bodovými světly – stojacími lampami, spoustu atmosféry vytvoří lucerničky a svíčky v nejrůznějších sklenicích.

Foto: Pinterest/lifebyleanna.com
Pošlete článek dál:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *