Nové trendy v bydlení, nábytku, interiérech, ale i zahradách objevíte na jarních veletrzích

Chtěli byste načerpat inspiraci v oblasti bydlení, interiérového designu, bytové a zahradní architektury? Skvělou možnost máte od 31. března do 3. dubna na souběhu veletrhů FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER.

FOR INTERIOR

Letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA bude hostit 16. veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR. I tentokrát nabídne nejen osvědčené produkty od renomovaných značek, i méně známých, zato vysoce kvalitních firem, ale také jejich novinky. Návštěvníci se mohou těšit na poctivé řemeslo, designové skvosty, i moderní technologie z nábytkářského oboru. A které firmy na veletrhu budou? JECH, Rott design, Nejči, Magniflex, Global interior, Ubud, Domestav.

Chybět nebude ani doprovodný program pro odborníky i pro širokou veřejnost. Designérka Iva Bastlová bude přednášet v bloku Jak zařídit interiér ergonomicky, esteticky i ekologicky. Tématem bude nejen ergonomie kuchyňské linky, ale i celého obytného prostoru. Druhý blok se zaměří na kombinaci plošných materiálů na výrobu nábytku v propojení se sklem a bytovými textiliemi. Návštěvníci se dozví teoretické informace, ale prohlédnou si i jednotlivé vzorky. Třetí okruh se bude věnovat tématu ekologie a environmentu.

Cenné informace, jak zvelebit bydlení, poskytnou zdarma profesionálové. Soutěž NÁBYTEK ROKU 2022 se dočká vítězů. Toto ocenění od Asociace českých nábytkářů ukáže, jak kvalitní výrobky vznikají z pera českých i světových designérů. Soutěžní produkty budou k vidění v samostatné expozici.

Sukulent ve skleněné nádobě

Design Shaker

Již podeváté se v rámci souběhu uskuteční také jarní veletrh interiérového designu DESIGN SHAKER, který uvede produkty společností, studií i samostatných designérů z Česka i zahraničí. Těšit se můžete třeba na firmy Polstrin, Home Style, Scandium nebo Digestoře Sirius. Seznámíte se s interiérovými trendy a načerpáte inspiraci pro zkrášlení vlastního bydlení. Design Café zve na přednášky, workshopy a prezentací známých jmen designérské scény.

For Garden

Milovníky zeleně, zahrad, zahradní architektury, zahradní a komunální techniky čeká zase souběh v podobě veletrhu FOR GARDEN. Expozice nabídnou produkty tradičních českých firem, novinky ze sortimentu pro budování teras, pergol a zimních zahrad, stavební materiály či nářadí a zahradní techniku. Nebude chybět portfolio dětských hřišť a sportovišť či různých artiklů a komponentů pro komunální sféru. V Letňanech se představí řada firem nabízejících zahradní nábytek a doplňky, bazény, sauny, ale také jímky na zadržování dešťové vody a další ekologické vychytávky.

Poprvé produkty na tomto veletrhu představí společnost HANSCRAFT, která nabídne sortiment pro odpočinkovou část zahrady. Firma ALUKOV na expozici uvede špičková terasová a bazénová zastřešení, vystavovatel TreeBee nabídne populární posed, firma StoneGallery.cz představí speciální keramické dlažby na terasu k nerozeznání od pravého kamene. Návštěvníci se budou moci osobně seznámit také s výrobky firem Dešťovka.eu, Design & LifeStyle, ROVEX ENGINEERING nebo vratový H-servis. V Letňanech nebudou chybět ani tradiční významné tuzemské i zahraniční společnosti.

Zdroj: TZ PVA EXPO PRAHA

Pošlete článek dál:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *