Interiéry do detailu ve své knize navrhla Iva Bastlová

Třetí kniha Ivy Bastlové o zařizování interiéru, Interiéry do detailu, by neměla uniknout žádnému milovníkovi bydlení. Řeší přes padesát nejrůznějších otázek, které vás při promýšlení zařizování mohou napadnout.

Jestliže patříte mezi milovníky bydlení a zařizování a stále hledáte novinky a inspiraci je nejnovější kniha designérky Ivy Bastlové přesně tím, co budete nutně potřebovat. Na 208 stranách knihy Interiéry do detailu najdete velmi dobře zpracované odpovědi na otázky ohledně řešení celého prostoru i drobných detailů. Titul je rozdělen na jednotlivé místnosti: kuchyně, jídelna, koupelna, obývací pokoj, dětský a studentský pokoj, předsíň, ale řeší i interiér jako takový.

Ukázka z knihy Interiéry do detailu

Podrobný průvodce zařizování bydlení

Dostanete odpovědi na otázky při vybírání pracovní desky, autorka poradí při přemýšlení nad podlahovou krytinou do různých místností. Dozvíte se, jak kombinovat nábytek s doplňky, ale i jak sladit povlečení v ložnici. Získáte informace k tapetám v různých místnostech, včetně koupelny. Poradí třeba i s malým prostorem v předsíni.

Veškeré rady doplňuje množství různých fotografií a nákresů (včetně rozměrů), které podpoří představivost a také vaše další nápady. Pokud existují k příslušné věci platné normy, najdeme i jejich čísla.

Jak už jsme zmínili, kniha volně navazuje na tituly Tvoříme interiér s českou designérkou (Grada, 2018) a Barvy – trendy – interiéry (Grada, 2019). Ing. Iva Bastlová, DiS. patří mezi uznávané české interiérové designéry. Píše články do odborných časopisů, vydává odborný magazín Interiéry a v oboru se pohybuje téměř 20 let. Při navrhování sází především na individualitu.

Kniha pro všechny milovníky bydlení

Kniha je plná praktických tipů a triků. Člověk si díky nim lépe utřídí myšlenky: co, jak a proč by mělo vypadat. Titul má velmi zdařilé grafické zpracování, výborně se v něm orientuje a hledají podstatné věci. S jeho pomocí se podaří zařídit bydlení vkusně a s rozmyslem.

V knize Interiéry do detailu určitě najdou inspiraci i odborní kolegové autorky. Zaujme všechny, kteří nad bydlením přemýšlejí. Ať už ti, co se chystají měnit interiér, stavět, zařizovat nový domov, ale i ti, kteří zkrátka jen rádi sledují navrhování a uspořádání interiérů.

Knihu Interiéry do detailu vydala v roce 2020 Grada.

Pošlete článek dál:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *