Druhá spolupráce Westwing s ilustrátorkou Kerou Till

Ilustrátorka Kera Till není jen tak obyčejnou kreativní duší. Její díla využívají firmy zvučných jmen. Aktuálně připravila druhou spolupráci s WestwingNow.

Foto: WestwingNow

Dívka z Mnichova už má za sebou práci pro významné firmy jako je Hermès, Ladurée, Chanel, Cartier, legendární newyorský hotel The Carlyle.

Po knihách, filmových plakátech, tiskovinách a tričkách teď její díla zdobí ložní prádlo. Jsou plné pozitivních pohledů, které vytváří duha, rty, ale i croissanty nebo třeba zkřížené prsty.

Foto: WestwingNow

Odkud Kera čerpá inspiraci?

Tuto otázku dostávám velice často, ale musím Vás zklamat – pracovní nasazení je pro mě mnohem důležitější než samotná inspirace. Samozřejmě existují i ​​ty romantické aha-okamžiky, kdy najednou dostanu nápad, ale nejlepších výsledků většinou dosahuji tím, že na projektu urputně pracuji. Když se mi něco nelíbí, začnu od začátku, reviduji, hledám nové alternativy atd. Ale miluji cestování, navštěvování různých výstav a bytí v přírodě, to vše jsou klasické zdroje inspirace. Obvykle ale dostanu nápad teprve u kreslícího stolu.

Keru Till je možné sledovat, včetně její dobře rozpoznatelné tvorby i na Facebooku.

Zdroj: Westwing

Pošlete článek dál:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *