Barevné Vánoce jako inspirace

Také každý rok přemýšlíte, do kterých barev zahalit vánoční svátky? Nechte se inspirovat různými kombinacemi barev tak, jak je představuje Westwing.

Interiérový e-shop se stálou nabídkou výrobků WestwingNow přináší spoustu inspirace pro bydlení. Zelená, červená a zlatá patří mezi velmi časté kombinace barev. Vánoce mohou mít ale řadu dalších zajímavých variant. Podívejme se, které to jsou. 

Hned první možností jsou bílo-žluto-růžové tóny. Barevné dekorace se objevují nejen na stole, v podobě svíček, nádobí, váz a podobně, ale také na sedací soupravě. Právě třeba takový malý doplněk jako jsou polštáře, mohou zcela změnit atmosféru v místnosti.

Foto: WestwingNow

Modro-žluté ladění místnosti určitě zaujme milovníky tmavých interiérů. Temně modrá připomíná kouzelnou noční oblohu. Žlutá projasňuje interiér a dodává mu svěžest.

Foto: WestwingNow

Bílo-černé ladění není příliš obvyklé. Je velmi elegantní, ale smutná. Na někoho nemusí černá působit příliš příjemně. Když se vhodně zkombinuje s bílou a třeba i se zlatou, je výsledný dojem hned mnohem zářivější a elegantnější a prostor ztrácí negativní tón.

Foto: WestwingNow

Bílo-vínová varianta v této podobě vytváří velmi světlý interiér a vínová barva mu dotváří zajímavý akcent.

Foto: WestwingNow

Červeno-hnědo-bílá varianta je velmi elegantní a dokáže vytvořit velmi slavnostní atmosféru.

Foto: WestwingNow

Tak který z tipů zaujal vás? Nebo ve vás vyvolaly naše inspirace úplně odlišný nápad? Jaké budou vaše Vánoce 2020? Podělte se o vaše tipy v diskuzi pod článkem.

Pošlete článek dál:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *