Vyhrajte léto na grilu a získejte jednu z hodnotných cen

Krásné letní dny jsou příležitostí pro to, abyste si užili grilování. Zúčastněte se soutěže, ve které je hlavní cenou 9 x zahradní plynový gril. Kromě toho můžete vyhrát i některou z dalších 990 cen. Soutěž pořádá Státní zemědělský intervenční fond (SZIF) na webu Akademie kvality. Stačí si jen pochutnávat na potravinách označených značkou kvality (Klasa, Regionální potravina, Bio „zebra“ a EU „Bio list“) a zaregistrovat si účtenku se 3 výrobky. Soutěžit můžete do 12. září 2021.

Které značky kvality můžete najít na obalech potravin a co tato loga znamenají a co zaručují?

Klasa

Modro-červené logo s nápisem Klasa prozrazuje, že tyto potravinářské a zemědělské produkty patří mezi ty nejkvalitnější, které u nás vyrábíme (nyní 919 výrobků od 239 výrobců).

Regionální potravina

Toto prestižní ocenění získávají ty nejkvalitnější výrobky z každého kraje (nyní 407 produktů od 312 výrobců). Cílem je podpořit místní farmáře a výrobce a představit lidem jejich úžasné potraviny.

Bio „zebra“

Jedná se o celostátní ochrannou známku pro potraviny ekologického zemědělství. Všechno musí být vyprodukované v ČR. Certifikát vydávají nezávislé kontrolní organizace.

EU „Bio list“

Další logo kvality potravin upozorňující na ekologickou produkci. Tentokrát se ale jedná o mezinárodní certifikaci, proto je povinné na obalu označovat i místo, kde byly vyprodukovány zemědělské suroviny.

A ano, to jsou ony značky na potravinách, které se pak dají zařadit do soutěže. Do 12. září 2021 se můžete zúčastnit soutěže celkem o 9 zahradních plynových grilů, 90 kusů piknik party grilů GP18002 a 900 setů grilovacího náčiní. Výhry se budou losovat každý týden. Celkem tedy devětkrát pod celou dobu trvání soutěže. Výsledky losování týdenních výher budou zveřejněny na webu akademiekvality.cz. Soutěž probíhá na území České republiky.

Jak se zúčastnit soutěže

Vyberte v obchodě jakékoliv 3 potravinářské výrobky s některým z těchto log kvality: Klasa, Regionální potravina, Bio „zebra“ anebo EU „Bio list“.

Zaplaťte je u pokladny a nezapomeňte si tam elektronickou účtenku, která je právě vstupenkou do soutěže. Tu si střežte jako oko v hlavě, v případě výhry ji budete potřebovat!

Zaregistrujte se / přihlaste se na webu Akademiekvality.cz, kde vyplníte potřebné údaje včetně celkové ceny za nákup, jeho datum a čas, 3 přesné názvy zakoupených výrobků, jejich producenta a značku kvality. Informace odešlete.

Soutěžte tolikrát, kolikrát budete chtít

Jedna účtenka rovná se jedna registrace do soutěže. Můžete se tedy účastnit opakovaně. Za každé
3 výrobky (jogurty, sýry, uzeniny, těstoviny apod.) s logy kvality můžete zaslat další soutěžní účtenku, kterou si ovšem musíte ponechat (v kopii nebo originálu).

O co se soutěží

Jednoznačně hlavním lákadlem spotřebitelské soutěže „Vyhrajte léto na grilu“ je 9 zahradních plynových grilů Fieldman FZG3030, které budou v 9 týdnech rozděleny mezi 9 šťastných účastníků. Dalšími výhrami jsou MEVA Piknik party gril GP18002 a set grilovacího náčiní.A pro každého soutěžícího máme připraveny pohodové relaxační melodie na letní večery.

Zdroj: Akademie kvality

Pošlete článek dál:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *