Dekorace stěn – dodejte vaší zdi šmrc

Nechat stěnu prázdnou je škoda. Můžete na ni dát obrázky, ale i malbu, vystavit fotografie, plakáty. Stěna může připomínat plátno, na kterém se můžeme kreativně vyřádit podle libosti. Nápadům se meze nekladou.Máme pro vás čtyři tipy Marty Suchodolské, kreativní ředitelky společnosti Westwing CEE.

Buďte otevřeni novým nápadům

Především – dekorace na zdi nejsou jen obrazy, plakáty a fotografie! Nezapomínejte na dekorativní zrcadla, nástěnné lampy, hodiny, tapety, květinové dekorace. Vytvořte to správné barevné pozadí pomocí barvy nebo tapety. A pak už se jen nechte unášet vlastní fantazií. Můžete si například povšimnout, že se objevují prvky, které kdysi v interiéru sloužily pouze k praktickým účelům. Například obyčejná nástěnná obložení se dnes mění v elegantní štukatérie a ozdobné panely. Stávají se součástí uměleckých prvků stěny.

Foto: Westwingnow

Vyhledávejte novinky a nechte se inspirovat

Ačkoli se to zdá prakticky nemožné, stále vzniká mnoho nových možností, jak ozdobit stěnu. Aktuálně populární jsou například neonová světla a svítící nápisy zobrazující oblíbený text nebo grafiku. Z těch moderních, avšak o trochu více tradičnějších alternativ, mohu jmenovat například kovové sochy a 3D nápisy. Jste blíž přírodě? Vsaďte na macrame, která bude ideální pro boho a tropické interiéry.

Foto: Westwingnow

Nástěnná galerie

Koncept nástěnné galerie je perfektním řešením pro všechny, kteří stále hledají svůj styl. Jedná se o konzistentní sady grafik, plakátů a obrazů, které připravili lidé z oboru. Soudržnost nezaručují pouze grafické elementy, které společně ladí, ale také předem vybrané rámy a vhodné uspořádání – věší se na zdi podle speciálně připraveného konceptu. Často jej doplňujeme dalšími prvky, jako je osvětlení, hodiny a police.

Fototapeta Golden Age Clouds, 4059 Kč, Westwingnow.cz

Objev posledních měsíců: grafické pozadí videokonference

Videokonference se nyní stala nedílnou součástí našeho každodenního života. To, co vidíte na obrazovce, ale není jen tvář, ale také předměty za ní. Část lidí sází na pozadí knihovny, ale převážná většina má za sebou holou bílou zeď a to je škoda. Doplňte své pracovní prostředí o fotografie, květiny, plakáty,…Nezapomínejme, že příjemné prostředí může být klíčem k úspěchu!

 

Pošlete článek dál:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *