LED osvětlení LEDIX – ideální pro schodiště a chodby

Potřebujete osvětlit schodiště, chodbu nebo třeba příjezdovou cestu? Výborným řešením je schodišťové osvětlení LEDIX, které disponuje pohybovým čidlem nebo soumrakovým spínačem.

Tápání ve tmě je velmi nepříjemné a zejména chůze po schodech, které nejsou dostatečně osvětlené, může být dokonce nebezpečná. Stačí jeden špatný krok a letíte k zemi. Se schodišťovým osvětlením budou vaše kroky hned o něco bezpečnější.

Moderní osvětlení LEDIX – chrání a vytváří atmosféru

LED osvětlení na schodiště nebo na chodbu má hned několik funkcí. Nejen, že decentně, ale přitom dostatečně osvětlí schody a podlahovou plochu, ale dokáže vytvořit úžasnou podvečerní atmosféru. LED osvětlení LEDIX, které najdete v nabídce společnosti Tympol Plus, je navrženo tak, aby příjemně osvětlilo interiér právě tak, jak potřebujete.

Jak funguje LED osvětlení LEDIX

  • LED světla LEDIX mají velmi nízkou energetickou spotřebu, takže ušetříte za energie.
  • Osvětlení je bezpečné, neobsahuje škodlivé látky a nevyzařuje žádné UV ani IR záření.
  • LED osvětlení může být vybaveno snímačem pohybu, který rozsvítí světlo jen v případě, že zjistí pohyb ve sledovaném prostoru.
  • Osvětlení LEDIX může disponovat soumrakovým čidlem, díky kterému se světla automaticky zapnou ve chvíli, kdy se intenzita okolního světla sníží na určitou hodnotu a při rozednívání se opět vše automaticky zhasne.
  • Můžete si vybrat z několika barevných variant LED osvětlení – studené, neutrální nebo teplé bílé světlo či proměnlivé RGB světlo.
  • Měnit můžete i intenzitu osvětlení.
  • Pro některé varianty se dá využít dálkové ovládání.

Vlastnosti, instalace a design svítidel LEDIX

LED osvětlení LEDIX se vyrábí v několika variantách – můžete mít buď standardní osvětlení, osvětlení disponující čidlem pohybu a čidlem měřícím intenzitu světla, osvětlení se zabudovaným rádiovým přijímačem nebo osvětlení disponující rádiovým RGB ovladačem. Pro instalaci LED svítidel můžete zvolit jak umístění pod omítku, tak umístění na omítku.

Co se týče vzhledu, i zde je myšleno na vše. LED osvětlení LEDIX působí na první pohled velmi moderně a stylově. Na výběr máte z několika designových provedení krytů. Zvolit můžete kartáčovanou ocel, patinované zlato, aluminium, grafit, nebo klasické bílé či černé provedení. Mezi tvary se objevuje čtverec, obdélník i elegantní kruh.

Velmi zajímavě působí LED osvětlení MOZA s pohybovým a soumrakovým čidlem. Velmi výrazný prostor světla je obrouben elegantně oblým rámečkem.

Oproti tomu osvětlení NAVI je spíše techničtější a drží se minimalistického vzhledu. I toto osvětlení schodiště nebo chodeb je vybaveno integrovaným pohybovým čidlem a soumrakovou sondou.

Posviťte si na cestu venku

Některé typy LED osvětlení LEDIX se hodí i pro exteriérové instalace. Díky tomu si můžete krásně osvětlit vstupní branku, prostor vchodových dveří nebo třeba příjezdovou cestu a chodník k domu. Nebo byste si rádi udělali jemné osvětlení pergoly? I to je možné.

Ušetřete za elektřinu díky LED osvětlení. Spočítat úsporu

Pošlete článek dál:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *