Soutěž o 3 výtisky knihy HausMagick

Připravili jsme pro vás soutěž o knihu Ericy Feldmannové HausMagick, kterou vydalo Nakladatelství Jota. Pomocí ilustrovaného průvodce si můžete vytvořit krásný a pohodlný domov s množstvím pozitivní energie. Vyhrajte jeden ze tří výtisků.

Soutěž končí 20. října 2020.

Ceny do soutěže věnovalo Nakladatelství Jota.

ANOTACE

Využijte síly magie a vytvořte si příjemný a léčivý životní prostor s pomocí tohoto jedinečného ilustrovaného průvodce. Je to kniha pro každého, kdo si touží vybudovat krásný a pohodlný domov plný pozitivní energie. Nemusíte kupovat drahé designové věci, HausMagick vás naučí, jak používat jednoduché, levné a nápadité triky a postupy, které zkrášlí každý příbytek a přinesou do něj pohodu.

Erica Feldmannová vám předvede, jak si můžete jakýkoli prostor proměnit na soukromou svatyni pomocí čarodějnických praktik a rituálů, které ona sama používá již od doby svého dospívání.

Tyto praktiky zahrnují propojení magie Země a různých meditací, bylinářství, jungiánskou psychologii, tarot, astrologii, ženskou spiritualitu a přeměnu obytného prostoru v duchu všech těchto prvků.

V knize se naučíte využívat různé recepty z bylin, jako jsou například vonné spreje na pročišťování prostor, koupelové soli či éterické oleje. Inspirujete se zajímavými tipy na harmonizaci interiéru prostřednictvím nejrůznějších předmětů či vlastní tvořivosti, naučíte se základy tarotu, seznámíte se se symbolikou krystalů a po generace předávanými „domácími kouzly“.

Vydalo: Nakladatelství Jota

Přečtěte si ukázku z knihy.

Soutěžní formulář.

Nezapomeňte sledovat novinky na Facebooku a podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: ne

Výherci: Ondřej Škorvanek, Sára Středulinská, Jana Vyhlídalová

Pošlete článek dál: